Сварог.

 1. Головна
 2. /
 3. ЩЕБІНЬ

ЩЕБІНЬ

- покупка і доставка щебеню в Києві і області

Щебінь - це будівельний матеріал з високою морозостійкістю, який застосовується у великому і мілкому будівництві, для створення щебеневої основи доріг, для покриттів на дорогах, виготовлення бетонної продукції, а також в індивідуальному будівництві житла для виготовлення фундаментів. Матеріал виробляють методом подрібнення шматків твердої гірської породи. В результаті дроблення виходять різнокаліберні частки каменю, тому в подальшому їх сортують за розміром на фракції (0-5; 5-10; 5-20; 0-40; 0-70; 20-40; 40-70 мм). Крім величини, щебінь може відрізнятися своїм походженням та складатися з різних порід: гранітних, гравійних, вапнякових і т.д.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Loading ...

Купити щебінь з доставкою від компанії "Сварог."

Купити ЩПС (Щебенево-піщану суміш)

 • 0-40 мм, 0-70 мм - в даний час найбільш популярний матеріал в будівництві доріг всіх категорій. Використовується для влаштування основи подушки дорожнього полотна. Матеріал є повноцінною заміною щебеню фракцій 20-40 і 40-70, і на відміну від останніх має більш низьку ціну, що дозволяє істотно знизити собівартість будівництва. Складається із двох компонентів - гранітного відсіву і щебеню відповідної фракції.
Найменування Об `єм: Ціна:
Щебінь - 0 х 40 мм 1 тонна 335 грн.
Щебінь - 0 х 70 мм 1 тонна 338 грн.

Купити відсів щебеню

Гранітний пісок або крихту використовують у виробництві євро бетону, піскоструминних роботах, як оздоблювальний декоративний матеріал, також у виготовленні деяких видів асфальту і у всіх видах дорожніх робіт. У комунальних господарствах, в зимовий сезон, як засіб проти ожеледиці.

 • 0-5 мм - застосовується в дорожньому будівництві в якості основи під фемове покриття. Часто використовують в компаніях і комунальних господарствах в зимовий сезон як засіб проти ожеледиці.
Найменування Об `єм: Ціна:
Відсів 1 тонна 270 грн.
Щебінь - 0 х 5 мм 1 тонна 270 грн.

Купити щебінь дрібної фракції

Застосовується у виробництві холодного асфальту. Основна фракція для асфальтних і бетонних сумішей, для виготовлення бетонних конструкцій, а також у будівництві, для будівництва подушки доріг.

 • 5-10 мм - використовується для влаштування основ дорожнього полотна із фемів, для виготовлення бетонних розчинів, при виготовленні холодного асфальту.
 • 5-20 мм - основний розмір для виробництва асфальтобетону і бетонних розчинів, для виробництва бетонних конструкцій; всіх робіт будівництва.
Найменування Об `єм: Ціна:
Щебінь - 5 х 10 мм 1 тонна 400 грн.
Щебінь - 5 х 20 мм 1 тонна 410 грн.

Купити щебінь середньої фракції

Застосовують у виготовленні крупнозернистого та дрібнозернистого асфальту, в будівництві доріг, аеродромів та як основа підсипки, ремонті трамвайних і залізничних колій, в якості фільтруючої системи дренажу, використовують для дроблення більш мілкої фракції.

 • 10-20 мм, 20-40 мм - незамінний в будівництві доріг 1 і 2 категорії, аеродромів та як основа підсипки, застосовують у виготовленні крупнозернистого і дрібнозернистого асфальту; в ремонті трамвайних і залізничних колій; в якості фільтруючої системи дренажу; використовують для дроблення більш мілкої фракції.
Найменування Об `єм: Ціна:
Щебінь - 10 х 20 мм 1 тонна 390 грн.
Щебінь - 20 х 40 мм 1 тонна 364 грн.

Купити щебінь крупної фракції

Найбільш популярний в ландшафтних і оздоблювальних роботах, у благоустрої вулиць і садово-паркових споруд. Використовується у будівництві доріг, заміських будинків і укладанні стін.

 • 40-70 мм - широко використовується при будівництві доріг всіх категорій, заміських будинків і укладанні стін. Популярний в ландшафтних і оздоблювальних роботах, у благоустрої вулиць і садово-паркових споруд.
Найменування Об `єм: Ціна:
Щебінь - 40 х 70 мм 1 тонна 370 грн.
Купити пісок в Києві

Найбільш популярним в дорожньому будівництво видом піску є пісок річковий.Добувають його з дна річок, має гарну водопроникність і природну чистоту.Розмір піщинок від 0,3 до 0,5 мм.Використовується в дорожньому будівництві, для приготування бетонних розчинів, цементних стяжок та іншого. Яружний пісок дрібніший на відміну від річкового і містить домішки пилу, глини, каміння та т.і.Размір його піщинок становить від 0,6 до 3,2 мм.Використовується в дорожньому будівництві, для влаштування траншей і під фундамент.
Найменування Об `єм: Ціна:
Пісок річковий 1 тонна 218 грн.
Пісок яружний 1 тонна 197 грн.

Переваги щебеню

- щебінь компанії «Сварог.» Володіє такими характеристиками:

 • Гранітний щебінь має високу ступінь морозостійкості - 300 циклів заморозки, що позитивно впливає на довготривалість матеріалу.
 • Висока міцність граніту досягає 1200-1400 кг / м2 ніж забезпечує щебінь високими експлуатаційними властивостями.
 • Лещадність від 8-10%, має найкращі показники по міцності зчеплення з мінімальним зазором між фракціями.
 • Знижений радіаційний фон даного граніту дозволяє не застосовувати до нього обмеження. Використовується граніт з наявністю всіх екологічних експертиз.
 • Доставка щебеню здійснюється самоскидами вантажопідйомністю від 1 до 30 тонн.
 • У компанії «Сварог.» в будь-який час ви можете зробити замовлення на доставку відсіву і купити щебінь високої якості за вигідною ціною.
 • Разом з щебеневою сумішшю Ви можете придбати пісок і асфальтобетон, які також будуть незамінні в будівництві. Будь-яку інформацію, що цікавить, Ви зможете легко уточнити по телефону 073-656-42-42.

Залишилися питання?

заповніть форму, або зв'яжіться з нами за номером

+ 38(073)-656-42-42

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Сварог.
Product Name
щебінь Київ
Price
UAH 335
Product Availability
Available in Stock